21 بهمن 1397

دیدار با خانواده شهدا همزمان با دهه مبارک فجر انجام شد

مولف: مدیریت سیستم(ادمین وبسایت)   /  دسته: مراسمات، جشن ها، عزاداری ها - بازدید ها و اردو ها - پرورشی تربیتی   /  رتبه دهید:
3

دیدار با خانواده شهدا همزمان با دهه مبارک فجر انجام شد

به گزارش روابط عمومی دبستان شاهد تقوی پیشگان، طبق سنوات گذشته همزمان با فرارسیدن دهه مبارک فجر جمعی از دانش آموزان و همکاران دبستان شاهد تقوی پیشگان به دیدار خانواده معظم شهدا رفتند، ایشان امسال به دیدار خانواده معزز شهیدان طرق رفته و با خانواده گرانقدر این شهدای بزرگوار دیدار کردند.

در این دیدار خانواده شهیدان طرق از ویژگی های بارز این شهدا برای دانش آموزان صحبت کرده و تاکید کردند: شجاع و نترس بودن از ويژگي‌هاي بارز ایشان بود و اعتقاد داشتند كه بايستي تا آخرين قطره خون خود براي رسيدن به آرزوها و اهدافشان تلاش کرده و هرگز نا امید نشوند.

خانم کاظمیان نیز ضمن تقدیر از خانواده محترم این شهید با اشاره به اینکه خون های زیادی برای پیروزی انقلاب و اقتدار نظام اسلامی ریخته شده است گفت: خانواده شهدا سهم بزرگی در پیروزی انقلاب اسلامی و تداوم اقتدار نظام دارند.

مدیر دبستان شاهد تقوی پیشگان با اشاره به اینکه شهدا به مصداق آیات قرآن کریم زنده هستند افزود: شهدا بر گردن همه ملت ایران حق بزرگی دارند و مردم ما هرگز ایثارگری‌ های آنان را فراموش نخواهند کرد.

در ادامه تصاویر مربوطه را مشاهده می کنید:

تعداد مشاهده (189)       نظرات (0)

نظرات کاربران درباره خبر "دیدار با خانواده شهدا همزمان با دهه مبارک فجر انجام شد"


نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید